Mladší dorost: FKSB - Staříč

DENIK ML.DOROST

Dalším soupeřem našich mladších dorostenců byl tým ze Staříče. Byl to velmi vyrovnaný zápas. Skóre v sedmé minutě otevřeli domácí hráči FKSB, kdy po přímém volném kopu z pravé strany hřiště, skóroval hlavou D. Golka. Zbytek poločasu byl výkon obou týmů srovnatelný. Na obou stranách bylo vytvořeno pár slibných situací, ale žádná neskončila gólem. Soupeř měl tři docela slibné příležitosti, ale naštěstí ani jednu neproměnil. Dvě z nich skvěle vychytal brankář M. Cudrák. Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu. Vyrovnaně. Při jedné nenápadné akci se nám podařilo vstřelit druhou branku, kdy se trefil M. Mikulík. Další gól nepadl. Stav 2:0.
V tomto zápase jsme neobdrželi žádnou branku, za což jsem velmi rád. Bylo to poprvé, kdy jsme neinkasovali. Tímto bych chtěl vyzdvihnout celou defenzivní činnost všech hráčů, která byla až na pár výjimek všemi plněna. V tomto by měli kluci do budoucna pokračovat. Největším nedostatkem v tomto zápase bylo špatné doplňování našich útočníků, kteří byli skoro celý zápas osamostatněni na půlce soupeře. Chybný posun po defenzivní činnosti směrem vpřed. Je třeba více hru zkracovat a doplňovat hráče na polovině soupeře.

Sestava: Cudrák, Nedbal, Jurček, Novák, Buchta, Golka, Bártek, Mikulík, Gromnica, Šebesta, Kubala, Škuta, Kočko, Kaboň, Olšák,
Góly: Golka, Mikulík
Trenér: Ondřej Tešnar