fotbalista

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž - ML. ŽÁCI "A" - podzim 2023
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY POZNÁMKY
FKSB - Bruntál "B" NE 20.8. 10:45 13:0 3
Kobeřice - FKSB SO 26.8. 14:30 1:3 3
Hlubina - FKSB ČT 31.8 17:30 5:1 0
FKSB - Bolatice NE 3.9. 10:45 1:5 0
FKSB - Heřmanice NE 10.9. 10:45 4:4 1
Dolní Benešov - FKSB SO 16.9. 10:45 3:1 0
FKSB - Velká Polom NE 24.9. 10:45 1:7 0
Poruba "B" - FKSB NE 1.10. 11:45 1:2 3
FKSB - Město Albrechtice NE 8.10. 10:45 5:0 3
Kylšovice - FKSB SO 14.10. 11:45 8:0 0
FKSB - Hlučín "B" NE 22.10. 10:45 4:6 0
Kravaře - FKSB SO 28.10. 11:45 4:0 0
FKSB - Polanka n. Odrou NE 5.11. 10:45 3:2 3

 

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž - ML. ŽÁCI "A" - jaro 2024
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY POZNÁMKY
FKSB - Hlubina 29.3. 10:45 2:5 0 UT Vista
Bruntál "B" - FKSB NE 7.4. 11:45 0:4 3
FKSB - Kobeřice NE 14.4. 10:45 4:2 3
Bolatice - FKSB SO 20.4. 11:45 3:3 1
Heřmanice - FKSB NE 28.4. 10:00 4:0 0
FKSB - Dolní Benešov NE 5.5. 10:45 1:0 3
Polanka n. Odrou - FKSB ST 8.5. 9:00 3:0 0
FKSB - Velká Polom NE 12.5. 10:45 1:4 0
FKSB - Poruba "B" NE 19.5. 16:15 UT Vista
Město Albrechtice - FKSB SO 25.5. 11:45
FKSB - Kylešovice ST 5.6. 17:00
Hlučín "B" - FKSB NE 9.6. 11:45
FKSB - Kravaře NE 16.6. 10:45

 

Případné změny vyhrazeny - více o soutěži naleznete zde.

 

Městský přebor - ML. ŽÁCI "B" - podzim 2023
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY POZNÁMKY
Šenov - FKSB "B" 25.8. 17:00 5:4p 1
FKSB "B" - Vratimov PO 28.8. 16:30 2:3p 1
Brušperk "B" - FKSB "B" ST 6.9. 16:00 3:4p 2
FKSB "B" - Darkovičky PO 18.9. 16:30 3:2 3
Václavovice - FKSB "B" ST 27.9. 16:00 4:2 0
FKSB "B" - Hrabová PO 2.10. 16:30 1:3 0
Řepiště - FKSB "B" ÚT 10.10. 16:30 0:4 3
Hlučín "C" - FKSB "B" NE 22.10. 10:00 10:1 0
FKSB "B" - Polanka n. Odrou "B" PO 23.10. 16:00 4:1 3
FKSB "B" - Baník Ostrava - dívky PO 30.10. 17:30 2:3 0 UT Vista

 

Městský přebor - ML. ŽÁCI "B" - jaro 2024
UTKÁNÍ DEN DATUM ČAS VÝSLEDEK BODY POZNÁMKY
Vratimov - FKSB "B" 5.4. 16:30 4:2 0
FKSB "B" - Brušperk "B" PO 8.4. 16:30 3:4 0
Darkovičky - FKSB "B" SO 27.4. 13:45 3:1 0
FSKB "B" - Václavovice PO 29.4. 16:30 2:5 0
Hrabová - FKSB "B" NE 5.5. 14:00 10:0
FKSB "B" - Řepiště PO 13.5. 16:30
FKSB "B" - Hlučín "C" PO 20.5. 16:30
Polanka n. Odrou "B" - FKSB "B" NE 2.6. 9:00
FKSB "B" - Šenov PO 3.6. 16:30
Baník Ostrava - dívky - FKSB "B" ST 12.6. 16:30

 

Případné změny vyhrazeny - více o soutěži naleznete zde.