TURNAJ STARŠÍ PŘÍPRAVKY

info starsi pripravka

V sobotu 23. 4. 2022 se hráči starší přípravky zúčastní turnaje pořádaný klubem Ostrava - Jih.

Sraz na hřišti Ostravy - Jih (hráli jsme zde již několik zápasů, ale pro jistotu přikládám mapu MAPA ZDE) bude v 7:50, první zápas hrajeme již v 8:30 hod. Turnaj bude trvat do cca 15. hodiny odpolední. Hraje se každý s každým kdy jeden zápas trvá 1x15 minut a hraje se klasicky 5+1.

Nominováni hráči na turnaj:

1. Rosťa Šlejhar
  2. Lukáš Michura
  3. Dominik Stöcker
  4. Jirka Stuchlý
  5. Denis Friedrich
  6. Dominik Čech
  7. Jonáš Forman
  8. Seba Fabok
  9. Maty Karabinoš
  10. Vojta Pětvalský
  11. Patrik Dítě

Všichni nominovaní budou mít sebou kopačky, chrániče a nějakou mikinu/bundu když nebudeme hrát. Budeme hrát v dresech. O pití a jídlo je postaráno přímo na místě. V případě většího hladu je na hrišti bufet, kde si můžou koupit kluci nějakou mňamku (samozřejmě toto je již za peníze, takže klukům dát do kapsy nějaké drobné :)).

Rozpis zápasů a soupeřů najdete ZDE

Zápisné turnaje uhradí klub.

Trenér