INFORMACE pro rodiče mladší přípravky U9 - AKTUALIZACE 12.3.

logo zapas3

BOHUŽEL UŽ JE UZAVŘEN I AREÁL SVČ GURŤJEVOVA A PODOBNÉ AREÁLY, ŠKOLNÍ HŘIŠTĚ ATD. (PŘES PLOT NEBUDEME PŘELÉZAT) TAKŽE DNEŠNÍ TRÉNINK JE ZRUŠEN. DO KONCE TOHOTO TÝDNE UŽ NIC NEVYMYSLÍME. PAN SPRÁVCE NAŠEHO HŘIŠTĚ MI SLÍBIL, ŽE DO KONCE TÝDNE UKONČÍ REGENERACI NAŠEHO HŘIŠTĚ A OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE SE TAM MŮŽEME PŘESTĚHOVAT. PROTO OD PŘÍŠTÍHO TÝDNE NAJÍŽDÍME NA PONDĚLÍ 16 - 17:30 STŘEDA 16 - 17:30 A PÁTEK 15:30 - 17 HŘIŠTĚ FKSB (POKUD TO POČASÍ DOVOLÍ A NEBUDE NĚJAK HODNĚ PRŠET)

V dalším týdnu 23. - 27. 3. už byl stejně v plánu přesun na venkovní hřiště FKSB, protože první mistrák hrajeme 6. 4., tak ať si kluci zase navyknou na trávu. Venku budeme trénovat jako obvykle PO 16 - 17:30; ST 16 - 17:30; PÁ 15:30 - 17. Pokud bude zápas, tak trénink bude zrušen. Nominace na zápas bude s týdenním předstihem. Rozlosování najdete v sekci "Rozlosování a výsledky" - hrajeme třikrát v pondělí a čtyřikrát ve středu.

Na trenérské radě jsem obdržel papír s informacemi o úhradě příspěvků a dalších položek našeho družstva a prosím rodiče aby uhradili příspěvěk FAČR - 100KČ na rok, většina jej nezaplatila. Dále prosím o úhradu členských příspěvků 300Kč/měsíc, někteří jsou však vzorní. Poplatek 80Kč/měsíc na úhradu nákladů spojených s pronájmem tělocvičny a umělky už od dubna neplaťte.

Děkujeme a přejeme hezký den

Trenéři