MLADŠÍ PŘÍPRAVKA U9 "A" - INFORMACE, NOMINACE

logo zapas

Ve čtvrtém mistrovském utkání jsme narazili na kluky z Vítkovic. Výsledkově jsme utkání sice opět zvládli, ale herně to byl asi náš nejhorší výkon. Sami jsme svými naivními, individuálními chybami soupeři darovali více jak polovinu z jeho gólů. Budeme se dále snažit pracovat na jejich odstranění, ale musejí to chtít pochopit i kluci a na tréninku se více snažit.

V dalším středečním utkání 9.10.2019 zajíždíme do Petřkovic, na půdu velmi silného týmu naší skupiny TOP U9, o čemž hovoří jeho dosavadní výsledky. Sraz nominovaných hráčů je v 16:10 v Petřkovicích. Začátek zápasu je v 16:30

NOMINACE: Horák J.; Netolička D.; Michura L.; Běla S.; Šlejhar R.; Čech D.; Stöcker D.; Friedrich D.; Popelář H.

V případě změny mě prosím kontaktujte. Ostatní klasický trénink od 16h v Bělé.

S blížícím se koncem podzimní části - venkovních tréninků vám již oznamuji, že letos budeme trénovat v tělocvičně ZŠ U Haldy Ostrava-Hrabůvka (mapa zde, vchod ze zadní části z ulice Klegova od Kozlovny u Ježka) Trénink v tělocvičně bude 2x týdně a to úterý 16:00 - 17:30 a v pátek 15:30 - 17:00. Švihadla + sálová obuv, začínáme 5.11.2019. V jednání je i jeden hodinový venkovní trénink na umělce při Gymnáziu Volgogradská, aby si kluci pomalu zvykli na venkovní zimní dril (v případě vydatného deště popřípadě velkého mrazu se konat nebude) uvidíme jaký termín nám bude nabídnut. Počítejte se zvýšením měsíčního příspěvku o cca. 80kč jako spoluúčast na pronájmu tělocvičny (půlku hradí klub, půlku rodiče). Během zimních měsíců se také zúčastníme několika turnajů a přátelských utkání. Více informací ke konci října.

Trenéři Pytlík a Klímek