Mladší přípravka U9 "A" - informace + nominace

logo zapas2

Ve třetím zápase jsme se utkali se soupeřem z Polanky. Zápas jsme výsledkově zvládli a vyhráli 14:7, byly k vidění i některé náznaky herních prvků, které trénujeme. Byl k vidění obrat hry z ucpaného prostoru a některé rychlejší přechody hřiště pomocí přesných přihrávek. Negativním jevem byla určitá "ztráta" koncentrace za stavu 5:0, kdy kluci najednou přestali hrát naši hru a obdrželi jsme několik zbytečných branek. Z celkového pohledu jsem ale z přístupem spokojen, další "mladíci" si vyzkoušeli zápasový rytmus a styl 4+1. Je třeba ocenit tréninkovou morálku, kdy všichni trénují poctivě a pokud nejsou nominovaní k utkání, účastní se tréninku.

V pátek 27.9.2019 začínáme z organizačních důvodů již od 15:30.

V pondělí 30.9.2019 se uskuteční místo tréninku minitriangl (miniturnaj) proti Baníku (oni vytvoří dvě družstva a my taky). Prosím všechny hráče o účast, sraz v 15:45 na hřišti SŠ Společného stravování ulice Krakovská. Sebou tréninkové věci, kluci dostanou rozlišováky, vytvoříme dvě družstva a budeme zkoušet nacvičené věci přenést do zápasů. Konec 17:30

Ve středu 2.10.2019 mistrovské utkání proti MFK Vítkovice U9 na našem hřišti, sraz v 15:30. Soupeře není schopen utvořit dvě družstva, proto ostatní hráči normální trénink. NOMINACE: Horák - br.; Netolička; Michura; Čech; Friedrich; Zošák; Stöcker; Polášek; Macejka

V případě, že některý z nominovaných hráčů nemůže, prosím rodiče, aby mě co nejdříve informovali.

Trenéři Pytlík, Klímek