TJ Ludgeřovice vs FKSB  4:1 (1:0) - muži I.A třída

TJ Ludgeřovice vs FKSB  4:1 (1:0)

Sestava: Rylko – Bereznanin, Rusinko“K“ ( 53. Kulaviak), Alkritidis Alexis, Malík – Kačer, Vidiševský (84. Hradil), Akritidis Andreas, Firášek (79. Ptáček), Kunz (72. Machatý) – Kožík

Nehrající náhradník: Sáblík. Trenér: Leonidas Pavlidis. Rozhodčí: Šujan, Chlebovský a Písečný.

V sobotním srpnovém prázdninovém odpoledni se odehrálo další mistrovské utkání za řekou Odrou a bohužel k tomu skoro celé mužstvo přistoupilo rovněž v prázdninovém tempu, bez pohybu a nabídky a po zásluze bylo potrestáno naše velké množství chyb v průběhu celého zápase. Opět se nám nedařilo pumlíč (kulatý nesmysl) přihrávat přesně, rozehrávka od obránců byla strašně pomalá, chyběla nabídka krajních obránců a našemu mladému gólmanovi nezbývalo než pumlíč nakopnout. Přesto i přes několik jeho chyb a nepřesností, byl zase náš nejlepší hráč brankář, který zastoupil ještě mladšího Maxima Pitříka, který obdržel v tomto týdnu jednozápasovou stopku za červenou kartu z domácího utkání.

První branka soupeře vznikla, kdy při našem nedůrazu uprostřed hracího pole vznikl rychlý brejk, který již domácí po několika brankových příležitostech zužitkovali.

Druhá vstřelená branka vznikla po útoku Ludgeřovic po pravé straně, kdy centr na jednoho ze dvou hráčů domácích v našem pokutovém území, byl završenou krásnou brankou a to hlavně zásluhou našich bránicích hráčů, kteří měli výraznou početní převahu a přesto neuhlídali jejich hráče.

Rozhodující moment se udál těsně před pauzou, a nechali jsme vyniknout kapitána domácích, který v zápase vstřelil všechny branky a hlavně chyba vznikla při naší standardní situaci nepřesnou přihrávkou a následným rychlým přechodem do útoku.

Naše nadějné akce, hlavně Patrika Firáška, který nepochopitelně na výborně připraveném hřišti „selhal“ a ukopl si vlastní nohu, nikoli zavěsil nádhernou střelou do domácí branky …

Druhá půle se již jen dohrávala, přesto hostující mužstvo mělo několik příležitostí, např. nastřelené břevno po krásné střele Ondřeje Kunze a hlavně před bránou hostů bylo dost horko a náš gólman poznal co je to prudká střela.

Skóre se nám podařilo upravit po proměněném pokutovém kopu Dana Kožíka (s přehledem po zemi k tyči), který dle mého názoru neměl být vůbec  zahráván, jelikož si náš záložník nechal míč pod nohou a k faulu vůbec ze strany domácího obránce nedošlo.

Ale i přesto jsem rád za první vstřelený gól v síti soupeře za odehrané tři kola I.A třídy a doufám, že se nám podařilo protrhnou střeleckou nemohoucnost a bude to již čím dál lepší.