FK STARÁ BĚLÁ – FK SK POLANKA 2:7 (2:6)

FKSB_A4-muzi18-19.jpg

FK STARÁ BĚLÁ – FK SK POLANKA  2:7 (2:6)

Branky: 6. Jurásek, 21. Dziža - 10. a 43. Bartoš, 2. Kaluža, 28. Koutný, 38. Andrýsek, 43. Bartoš, 45. Šindler, 85. Ševčík, 70 diváků.

Miroslav Salač (trenér Staré Bělé): „Co k tomu říct? Narazili jsme na postupující mančaft a musím říct, že zaslouženě. I když jsme byli oslabení, tak uznávám, že Polanka hrála velmi dobře a byl to asi nejlepší tým, se kterým jsme se utkali. Nás držely ve hře chyby soupeře, díky kterým jsme vyrovnali, ale nijak to s nimi nehnulo a dovedli zápas k vítězství. My jsme neměli nárok.“

Radovan Řehulka (předseda, trenér a brankář Polanky): „Báli jsme se jediné věci a tou byla plocha. A ono se to potvrdilo, protože bylo komplikované na tom hrát fotbal, ale zvládli jsme to a užili jsme si jednoduché vítězství.”

Poslední mistrovský zápas Poháry BAUER Krajský přebor mužů odehraje naše mužstvo na hřišti TJ UNIE Hlubina, dne 15. června 2019, od 17.00 hod.