FC Vřesina vs FKSB "B" - 13:3 (8:2)., starší přípravka

U11: FC Vřesina vs FKSB "B" - 13:3 (8:2)

Dne 15. dubna starší přípravka za pěkného slunečného počasí sehrála další ze svých mistrovských utkání a překvapila, nás trenéry, svou fotbalovostí, která se sice neobešla bez chyb, ale za předvedený výkon se dětu nemusí stydět.

Z naší strany jsme se neuchýlili k nakopávání pumlíčů jak domácí (hlavně gólman) a snažili jsme se hrát od vlastzní branky postupný útok a to i za cenu ztráty míče a obdržené branky.

Sestava: Běla - Parma, Zedník, Sedláček, Müller, Hoang - Apostolov, Mainuš, Orlík, Vlk.

FKSB "B" vs MFK Vítkovice U11 "B" - 16:13 (8:5)

Dne 10. dubna 2019 jsme odehráli první jarní domácí mistrovský zápas s kvalitním soupeřem, kterého jsme po výborném výkonu porazili o tři branky, a hlavně nás trenéry potěšila hra a přístup všech jednotlivců k dnešnímu zápasu. V průběhu celého utkání si naši kluci udržovali dvou až tří-brankový rozdíl a přesto, že dostali příležitost všichni nominovaní (resp. příchozí hráči) hráči.

Hráči hostí měli rovněž mix mužstva ročníku 2008 a 2009.

Střelci branek starší přípravky "B": Müller 6, Sedláček 4, Ondrejček a Zedník 3. Konečný stav 16:13, poločas 8:5. Počet diváků: 30.

Sestava: Běla - Parma, Sedláček - Ondrejček - Müller, Hoang, dále Apostolov, Berka, Mainuš a Zedník.

Další mistrovský zápas odehrajeme dne 25. dubna 2019 na hřišti FC Heřmanice Slezská od 16.00 hod. Sraz bude na hřišti v Bělé nejpozději v 15.00 hod.

Trenéři: Sedlář a Sviták