Halový turnaj v Polance nad Odrou - 24.3. starší přípravka

Halový turnaj v Polance nad Odrou

V neděli dne 24. března se obě družstva starší přípravky zúčastnila posledního halového turnaje před začátkem mistrovských soutěží. Z původně plánovaného místa (Hlučín) byl turnaj přesunut do Polanky nad Odrou.

Naše starší přípravka „B“ se po dobrých výkonech propracovala na celkové 3.místo v turnaji a ukončila tak halovou sezonu s medailí na krku. Kluky to povzbudilo do jarní části a opět jsem zapojil 8 kluků. Bohužel někteří hráči z kádru B mužstva nemohli být přítomni (chata, oslava apod.).

V prvním utkání nám chybělo více přesnosti, rozvahy a hlavně střel na branku. Přesto jsme sehráli vyrovnaný zápas, který přesto skončil naší porážkou. V dalším zápase jsme byli pozdějšímu vítězi rovnocenným soupeřem a svůj výkon jsme korunovali v dalším mači (bratrovražedném) souboji s naším „A“ mužstvem, kde jsme po rychlém gólu přitlačili naše kolegy na jejich obrannou polovinu a přes několik nebezpečných střel a šancí se nám, ale nepodařilo vstřelit další branku, ale i tak za předvedený výkon musím všechny jednotlivce pochválit. V posledním utkání jsme dnešní výkon završili jasnou výhrou nad Novým Jičínem.

Střelci: Müller 4, Ondrejček 2, Hoang 1.

FKSB : Třebovice             1:2

FKSB : Slovan Havířov    2:2

FKSB B : FKSB A               1:1

FKSB : FC Nový Jičín        3:0

Celkem 5 bodů ze 4 utkání, jedna výhra, dvě remíz a jedna prohra.

Sestava: Matušák – Sedláček, Zedník, Michálek, Ondrejček, Hoang, Běla a Müller.