TJ UNIE HLUBINA vs FK STARÁ BĚLÁ – 4:2

TJ UNIE HLUBINA vs FK STARÁ BĚLÁ – 4:2

Na vrcholu plesové sezony odehráli muži FKSB svůj poslední zápas ve skupině, kde se utkali první s  druhým týmem průběžného pořadí Poháru MěFS v Ostravě, skupiny A. Přestože se jednalo o první místo, dal trenér Salač příležitost všem hráčům z kádru, tak, aby každý odehrál minimálně jeden poločas a pojal tento zápas skutečně jako přípravný.

Utkání se vyvíjelo k našemu prospěchu, byli jsme aktivnější, přesto šel soupeř již v 8. min do vedení. Ekipa FKSB následně vyrovnala a dále se dostal soupeř do dvoubrankového vedení (na 3:1), přesto se nám podařilo snížit dalekonosnou střelou Kuby Vidiševského, kterou přítomni diváci ohodnotili jako nádhernou…

Přes dobrý výkon naše mužstvo odešlo poraženo, jelikož ve snaze vyrovnat vstřelili hráči TJ Unie Hlubina branku na 4:2. Každopádně nemusíme věšet hlavy, a přestože máme v A týmu několik nových hráčů a nově příchozích dorostenců, můžeme být se zimní přípravou spokojeni.

Střelci: Charvát a Vidiševský. Konečný stav 4:2 (poločas 1:1).