4. mistrovské utkání MLADŠÍHO DOROSTU

DENIK ML.DOROST

Ve čtvrtém utkání k nám přijel tým z Horní Suché. V prvních patnácti minutách měli mladší dorostenci z FKSB více ze hry. V těchto minutách došlo k prvnímu posunu skóre na naší straně, kdy se po dobrém vybojování míče J. Vítkem, dostal do šance M. Škuta a šanci proměnil. Poté došlo k dvaceti minutám, ve kterých se fotbal změnil na nakopávanou, žádná mezihra, prostě nic. I přesto, před koncem došlo k vybojování míče v souboji S. Olšákem, který ve vápně zachoval chladnou hlavu a přihrál pod sebe, kde J. Dokoupil s ledovým klidem zvýšil skóre na 2:0.  V druhé půli jsme náskok ještě navýšili a to po individuálním souboji uprostřed hřiště, který svedl M. Mikulík a po jeho průnikové přihrávce a dobrém náběhu T. Holka, druhý zmíněný skóroval. V tomto zápase se nám oproti jiným zápasům s více šancemi dařilo těch málo proměnit. Soupeř byl velmi kvalitní a fyzicky zdatný, proto tento zápas považuji za dost povedený. Jsme rádi za 3 body i za čisté konto, které jsme díky dobré práci celého týmu i zdařilými zákroky M. Cudráka udrželi.
Branky: Škuta, Dokoupil, Holek
Hráči: Cudrák, Vítek, Jurček, Mikulík, Novák, Buchta, Škuta, Hellebrand, Olšák, Gromnica, Holek, Dokoupil, Golka, Nedbal, Košař, Šebesta
Trenéři: Ondřej Tešnar, David Prauzek