MÚ mladšího dorostu Petrovice - FKSB

DENIK ML.DOROST

V třetím utkání jsme zavítali na půdu Petrovic u Karviné. V prvním poločase bylo nespočet šancí, avšak byla proměněna jen jedna z nich, a to po přihrávce M. Mikulíka, se trefil J. Dokoupil. Celý poločas se nám dařila obranná hra a soupeře jsme nepouštěli do nějakých větších šancí. V druhém poločase se soupeř dostal do hry a začal více tlačit. Díky dobré defenzivní činnosti všech hráčů se mu však nepovedlo vstřelit branku. Naopak se kolem 60. minuty podařilo vstřelit druhou branku mladším dorostencům FKSB, kdy se po přímém volném kopu D. Šebesty trefil S. Olšák, který vyraženou střelu brankářem doklepl do brány.
Kluci díky dobrému plnění defenzivní činnosti a stále zlepšující se komunikaci na hřišti udrželi čisté konto a vyhráli 2:0.
Branky: Dokoupil, Olšák
Hráči: Cudrák, Vítek, Mikulík, Novák, Buchta, Hellebrand, Olšák, Gromnica, Holek, Dokoupil, Golka, Nedbal, Košař, Šebesta
Trenér: David Prauzek