MLADŠÍ DOROST: FKSB - Těrlicko

DENIK ML.DOROST

V dalším utkání jsme přivítali soupeře z Těrlicka. Na začátku prvního poločasu byli mladší dorostenci lepšími než hostující tým. V prvních minutách se ukázalo pár povedených akcí, které však neskončily gólem. Kolem desáté minuty se po faulu na D. Šebestu u šestnáctky soupeře a následném centru O. Bártka prosadil hlavou D. Golka. Zbytek poločasu byl vyrovnaný a hrálo se většinou jen po obě šestnáctky. Před koncem poločasu se podařilo soupeři vyrovnat. Po špatném napadání využili volného středu hřiště a z následné akce vstřelili vyrovnávající gól. V první půli šlo vidět zlepšení v obranné činnosti, kdy kluci začali velmi dobře komunikovat, bránit a zajišťovat se. To se ovšem nedá říct o druhé půli. V tomto poločase byl soupeř lepší, důraznější, rychlejší. Postupem času se opět začala ukazovat nedostatečná kondice hráčů. Přestali dostupovat na těsno k hráčům, běhat, nevyužívali všech spoluhráčů na hřišti, ale hledali pouze některé a tímto se ztrácí kvalita a smysl hry. Můžeme být rádi, že soupeř špatný výkon mladších dorostenců v druhé půli nepotrestal. Naopak po ztrátě míče soupeře u šestnáctky hostujícího týmu hráč D. Šebesta využil zaváhání gólmana a z dálky jej střelou přehodil. Konečný stav 2:1 pro domácí FKSB.

Sestava: Cudrák, Nedbal, Jurček, Novák, Vítek, Gromnica, Mikulík, Bártek, Štefan, Šebesta, Golka, Buchta, Kočko, Strnad, Kučera
Branky: Golka, Šebesta
Trenér: Ondřej Tešnar